Hovorte s mamou, presvedčte starých rodičov, prídite k parlamentu

Autor: Ivan Priecel | 17.3.2018 o 7:58 | (upravené 17.3.2018 o 9:52) Karma článku: 3,90 | Prečítané:  141x

Včera stálo na námestiach ešte viac, hlavne mladých ľudí ako pred týždňom, s požiadavkami na predčasné voľby. Byť na námestí nestačí, je potrebné presvedčiť vašich rodičov a starých rodičov.

V tom istom čase tieto udalosti z diaľky pozorujú na televíznej stanici STV1 v hladových dolinách Slovenska vaše mamy a starí rodičia. Mnohé z nich nechápu čo sa deje, veď im predsa ,hovoria, že vraždu bude vyšetrovať veľký medzinárodný tím a preto bude vlastne všetko v poriadku. Vaše mamy a starí rodičia, vďaka obludnej propagandistickej mašinérii Smeru sú práve tí, ktorí Smer držia svojimi hlasmi pri moci, keď nechápu korupčné schémy politickej mafie fungujúce v tejto krajine.

V tom istom čase, ako na námestiach prebiehali protesty, na iných miestach na Slovensku masovo prebiehali oslavy MDŽ, významná udalosť v marketingu Smeru. Vaše mamy a staré mamy dostali kvety a blahoželania, ktoré si zapamätajú a ktoré rozhoduje pri voličských preferenciách a hlasoch vo voľbách. Dnes sa mnohí z vás vraciate domov. Hovorte so svojimi mamami a srarými mamami, vysvetlite im že kvety ktoré dostali boli kúpené za špinavé korupčné peniaze. Keď sa vrátite späť do školy, prineste kvety tak, aby ste ich mohli vrátiť Smeru pred budovou parlamentu vtedy, keď sa na budúci týždeň bude rozhodovať o dôvere parlamentu novej vláde.

Budova parlamentu patrí nám, nie im. Od nás len dostali povolenie k tomu, aby ju mohli navštevovať a v nej pracovať pre prospech ľudí v tomto štáte. Mnohí z nich už dávno stratili zmysel pre realitu, slušnosť a povinnosť počúvať, čo im národ hovorí. Arogantné úškrny viacerých predstaviteľov Smeru hovoria jasne, cítia sa nadradení, všemocní a nepotrestateľní. Sú presvedčení, že stačí počkať niekoľko týždňov a ono to zase prejde. Preto pred hlasovaním o dôvere parlamentu vytvorte okolo budovy parlamentu živú reťaz. Pokojne a bez násilia. Vytvorte na poslancov tlak tým, že sa budú musieť priblížiť ku svojim voličom a keď budú chcieť z budovy parlamentu odísť, budú sa vám musieť pozrieť do očí. Prineste kvetiny, položte ich k budove parlamentu a ak novej vláde bude vyslovená dôvera, zapálte sviečky, lebo sa potvrdí to čo už dávno vieme. že tá budova je hrobom slušnej politiky na Slovensku.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

ONLINE: Trenčín odmieta dať titul Banskej Bystrici na domácom ľade

Prenos môžete sledovať online s nami.

PRIMÁR

Chlapca liečila slinami besného psa. Lekári sú zhrození

Homeopatka dala dieťaťu potenciálne smrtiaci roztok s besnotou.


Už ste čítali?